EGO Media Production olarak 15 yıllık tecrübe ve donanımımız ile; TV Programları, konser, sanatçı imza günü, açılış ve kutlama organizasyonları da olmak üzere, indoor-outdoor reklamcılığı, etkileşimli medya ve air show medya araçlarını da kullanarak geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. 

Yılların verdiği tecrübeyle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz...

Reklam mecraları olarak; genellikle farklı, ilgi ve dikkat çeken, sıradanlaşmışın dışında mecraları tercih etmekte ve firmalarımıza sunmaktayız. (Reklam mecralarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.)

EGO Media’nın reklam kolundaki birinci önceliği her zaman ve her zaman reklam mecramızın firmamıza ne  kazandırdığıdır.

EGO Media Production “TV Programları”, “Reklam ve Organizasyon” olmak üzere iki farklı alanda; dinamik, yenilikçi ve  yaratıcı ekibiyle hizmet vermektedir.

EGO Media Production birçok TV projelerinde hizmet etmiş (TV projeleri bölümünden referanslarımıza ulaşabilirsiniz) ve yeni projelerle ekranlara gelmek için tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Son Referanslarımız

  • Aziz Yıldırım ve Nevra Serezli ile Dergi Röportajımız
    Aziz Yıldırım ve Nevra Serezli ile Dergi Röportajımız Fenerbahçe Dergimiz için Aziz Yıldırım ve Nevra Serezli ile yaptığımız röportajda çok eğlenceli ve kaliteli anlar yaşadık. Çok alçakgönüllü ve kaliteli bir insan olan Nevra Serezli bizleri kırmayıp yoğun programı arasında bizlere vakit ayırdı. Bu röportajın ayrıntılarını en…
  • Uğur Aslan ve Songül Karlı ile AVM Söyleşileri
    Uğur Aslan ve Songül Karlı ile AVM Söyleşileri Songül Karlı ve Uğur Aslan'ın katıldığı AVM söyleşileri renkli dakikalara sahne oldu. Uğur Aslan ve Songül Karlı'nın yüzlerce hayranı AVM'yi tıklım tıklım doldurdular. Fotoğraf çekebilmek için adeta birbirleriyle yarışan hayranlar, unutulmaz bir gün geçirdiler. EGO Media Production farkı…

Ego Media Production

Son Referanslarımız